whatsapp icon0546 471 60 07 [email protected] instagrambegeni.net Türkiye'nin en çok tercih ettiği Instagram beğeni servisine hoşgeldiniz!
Instagram Beğeni, Instagram Takipçi Kazanmanın 7 Püf Noktası Instagram Beğeni, Instagram Takipçi Kazanmanın 7 Püf Noktası

Instagram Beğeni

Instagram, sosyal medya platformları arasında en çok kullanılan ve hayatımızdan en fazla yer alan uygulamaların başında geliyor. Twitter'ın belirli bir kitlesi, Facebook'un ise halen çok fazla kullanılması durumları olsa da, geçmiş aylarda yapılan açıklamalara istinaden Instagram'ın bu alanda oldukça önde olduğunu biliyoruz. Akıllı telefon kullanımının çok yaygın olduğu ülkemizde, haliyle Instagram kullanımı da aynı oranda yüksek bulunuyor. Buna ilave olarak Instagram'ı aktif olarak kullanan herkes yapmış olduğu paylaşımlarına beğeni almak ister. Takipçi sayısının da oldukça önemli olduğu platformda, takipçi sayısına oranla yüksek beğeni sayılarının da olması önemlidir.

Yazımızsa önce size Instagram'dan biraz bahsedeceğiz ve sonrasında doğal yöntemler ile nasıl takiçi ve beğeni kazanabileceğinizi anlatacağız. Buna ilave olarak uzun süren doğal yöntemler ile birlikte takipçi satın alma ve beğeni satın alma hizmetleri kullanmak isterseniz aşağıdaki linklerden ilgili sayfaları inceleyebilir ve güvenle hizmet satın alabilirsiniz.

Instagram Takipçi, Instagram Beğeni, Instagram İzlenme, Instagram Otomatik Beğeni, Instagram Reels İzlenme, Instagram IGTV İzlenme, YouTube Abone, YouTube İzlenme, YouTube 4000 Saat İzlenme, Facebook Sayfa Beğeni, Facebook Gönderi Beğeni, Twitter Takipçi, Twitter Beğeni, Twitter İzlenme, TikTok Takipçi, TikTok Beğeni, Tiktok İzlenme gibi hizmetleri ve daha fazlasını incelemek ve satın almak için; sosyomedya.com

Sadece Instagram Türk Beğeni satın almak isterseniz; instagrambegeni.net

Instagram Nedir? Instagram Nasıl Yükseldi? 

Instagram, 2010 yılında, insanların çektiği fotoğrafları paylaştıkları bir platform olarak ortaya çıktı. Çıktığı dönemde daha çok sanatsal çalışmaların paylaşıldığı, etkili fakat az kullanıcıya sahip bir sosyal mecraydı. Instagram, dikkat çekmeye başladıktan sonra 2012 yılında Facebook tarafından 1 milyar dolar karşılığında satın alındı. Instagram, satın alındığı dönemde 30 milyon üyeye sahipti. Facebook ile birlikte yükselen Instagram, dünyanın en çok kullanılan sosyal medya mecrası haline geldi. 2021 yılı Ocak ayı itibariyle Instagram kullanıcı sayısı aylık periyotta 1 milyar kişiye ulaştı.

1-) Etkili Bir Profile Sahip Olun

Instagram'da etkili bir profile sahip olmak, takipçi kitlesini arttırmak ve dolayısı ile gönderilerinizi daha çok kişiye ulaştırmak ve öne çıkartmak için oldukça önemlidir. Az paylaşım yaparak, uygulamayı az kullanarak binlerce kişiye ulaşmayı beklemek doğru olmayacaktır. Instagram'da etkili bir profile sahip olabilmek için istikrarlı olmak şart. Paylaşımların özgün ve iyi kalitede olması önemli. Instagram'da takipçi kazanmanın en etkili yolu, profili sevilen bir alan üzerinde kurgulamaktır. Örneğin doğayı seven bir kişinin bu alanda oluşturacağı bir profilde, kişinin ilgi duyacağı alanda yapacağı doğa ile ilgili paylaşımların, daha çok, daha kaliteli olmasına sebep olur. Bu özgün ve kaliteli paylaşımlar sayesinde ise profil, kişinin kendisi gibi doğa tutkunlarının profili takip etmesi ve Instagram paylaşımlarına beğeni iletmesine olanak tanır.

2-) Paylaşımları Bilgi Verici Yapın

Instagram platformu üzerinden her ne kadar görsel ve video olarak paylaşımlar yapılıyor olsa da herkes bir sanatçı değil. Bu nedenle bilgi verici paylaşımlarda bulunmak ve özgün olmak instagram hesabına artı puan sağlar. Sayfanızın hızlı yükselmesi için belirlediğiniz alanda paylaşımlarda bulunurken, insanlara bir şeyler katacak bilgilere de yer vermeniz çok önemli olacaktır.  

3-) Paylaşımlarınızı Belirli Bir Düzende Yapın

Instagram sayfanıza takipçi ve dolayısı ile beğeni topamak istiyorsanız, sayfada yapacağınız paylaşımlar için belirli bir düzen oturtmanız çok fayda sağlayacaktır. Instagram hesabınızda belirli belirsiz paylaşımlar yapmak yerine belirleyeceğiniz günlerde ve sayılarda düzenli olarak paylaşımlar yapmak, sayfanızı takip eden ve edecek olan kişiler için süreklilik oluşturacaktır. Eğer paylaşım yaparken, gönderilerinizi bilgi veren, özgün ve güzel içerikelr haline dönüştürür ve bunu belirli bir düzen içinde yaparsanız, çok iyi ve yükselen bir hesaba sahip olmanız içten bile değil. Bu şekilde yapılacak paylaşımların etkisi daha yüksek olur ve intangram takipçi ve instagram beğeni sayılarınız gözle görülür bir artışa geçer.

4-) Günlük Paylaşımlar içinHikaye Kullanın

Instagram hikaye bölümünü etkili kullanmak sayfanıza oldukça yararlı olacaktır. günlük ya da anlık yaptıklarınızı takipçileriniz ile hikaye özelliği aracılığı ile paylaşabilirsiniz. Instagram'ın bu özelliği çıkarmasının ana nedeni daha temiz bir sayfaya sahip olmanıza yardımcı olmaktır. Hikayeler 24 saat sonra silindiği için yapılan günlük hareket ile ilgili paylaşımlar profilde yer tutmaz. Bu sayede daha temiz ve daha sade bir profile sahip olabilirsiniz. Fenomen sayfaların hikayelerini incelerseniz, genel olarak günlük yaşantılar ile alakalı olduğunun farkına varırsınız. Bu nedenle sizde günlük aktiviteleriniz için hikaye özellğinden faydalanabilirsiniz.

5-) Takipçiler ile Etkileşimde Kalın

Instagram sayfanızda yaptığınız paylaşımlar için olumlu ya da olumsuz gelen eleştirilere cevap verin ve takipçileriniz ile etkileşimde kalın. Takipçiler, takip ettikleri ve ilgilendikleri sayfalar ile karşılıklı etkileşimde bulunmaktan  sizinle konuştuğ mutlu olurlar. Sayfanızda oluşan tartışmalarda "istemiyorsanız takip etmeyin" veya "bu sizi ilgilendirme" gibi gereksiz yorumlara girmeden yapıcı cevaplar ile tartışmaları yönetin. Unutmayın ki yapılan paylaşımlar artık herkese açık hale geleceği için sizin özelinizden çıkmış olacaktır. Bu konuda rahat olmalı ve etkileşimden karşılıklı keyif almalı, sayfanız ile aktif olarak ilgilenmelisiniz.

6-) Takipçi Satın Alın

Bilmenizde fayda olan bir diğer püf noktası ise ünlü ya da ünsüz hemen herkes takipçi satın alıyor. Son zamanlarda oldukça öne çıkan işlemlerin başında gelen ise çekiliş yöntemi ile instagram sayfalarına takipçi kasma hizmetleridir. Sayfanızın hızlı büyümesi için kaliteli, güzel ve bilgi verici paylaşımlar yapmak tek başına yeterli olmayabilir. Instagram sayfası kasma, uzun ve önemli bir süreçtir. Daha fazla takipçiye ulaşmak için takipçi satın alma hizmetini sizde kullanabilirsiniz. Unutmayın ki herkes yapıyor. Özellikle alacağınız takipçilerin organik olması, yani gerçek insan olması ve paylaşımlarınızı beğenmesi en önemli kriter olacaktır. Daha fazla izlenmek, daha çok beğeni almak, daha fazla takipçiye ulaşmak için instagram organik takipçi satın alma yapabilirsiniz. Çekiliş sistemi ile takipçi satın alabileceğiniz servislerden kolayca faydalanabilirsiniz. 

Instagram Organik Takipçi Satın Alma (Çekiliş Sistemi) için tıklayın.

7-) Beğeni Satın Alın

Paylaşımlarınız için beğeni satın alarak, gönderilerinizin insanların önüne daha çok çıkması ve keşfet sekmesine düşmesi için şansınızı arttırabilirsiniz. Paylaşımlarınızı daha fazla kişiye ulaştırmak için bu yöntemi ve hizmeti de kullanabilirsiniz. Instagram beğeni hizmeti veren servisler ile buna kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Instagram, gönderilerin öne çıkması için belirli bir algoritma kullanır ve bu algoritma beğenilme ve izlenme üzerine kuruludur. Takipçisi çok az olan bir sayfanın bir gönderisi dahi çok beğeni alarak keşfet kısımda öne çıkabilir. Bunu instagram beğeni satın alma hizmeti ile sağladığınız zaman, hem paylaşımınız daha fazla kişi tarafından görülebilir hemde sayfanızın insanların takip listesine girmesi kolaylaşır.

Instagram Beğeni Satın Alma için tıklayın.

 

Blog Yazılarımız tümünü görüntüle